Jsme vám k službám

Ženské workshopy

Skrze hluboký prožitek tě provázím zpátky k nejzářivější verzi sebe samé. Ženské čáry a kouzla, která prostě potřebuješ znát. Konkrétní praxe a metody, se kterými odejdeš domů, abys mohla dál trénovat. 


Přednášky

Některé věci nejdříve musí projít skrze naši mysl. Teprve potom nás to pustí hlouběji k sobě samým. Možná se nerada družíš a zapojuješ.  Přednášky jsou tedy přesně to pravé pro tebe. Jen se pohodlně usadíš a nasaješ inspiraci na témata, která tě trápí. 

Masáže

Naše tělo zná odpovědi mnohem lépe, než ty možná jen tušíš.  Moje kouzelné ruce umí najít místa na tvém těle, kde to drhne nebo bolí, stejně jako tě umí zahrnout hýčkáním a hlubokou laskavou pozorností. Hodno královny, hodno tebe.  

Rituály

Když prožíváš něco opravdu hlubokého, tvoje duše si zaslouží, abys ji o tom dala vědět. Okamžiky, které si chceš pamatovat do konce svého života.  Chvíle,  které nestačí jen zachytit na mobil. Verze tebe, se kterou se chceš rozloučit. Změna, kterou toužíš přivítat v nejsladší vědomosti. 

Svatby

Nedovolíme, aby se z tvé svatby vytratila láska. Ohlídáme nejmenší detaily - od mašličky na vázičce až po horký nůž na krájení dortu.  Stejně jako ty velké věci - od tvého úsměvu po svatební polibek. Nakazíme láskou i všechny svatební hosty. Je to přece oslava vaší lásky! 

Konzultace

Stává se to nám všem. Na chvilku ti došly síly, cítíš se osaměle a máš pocit, že ti nikdo nerozumí. Tolik témat ve tvém vnitřním světě a žádné velké ucho a otevřené srdce na blízko. Nebo ženské trápení, které unese jen další žena. Všechno je v pořádku. Probereme to. 

Tvoříme prostor pro lásku

Rituály
Svatby
Masáže
Workshopy
© 2020 Láskovize, Vendula Doležalová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky