Svatební balíčky

Chyť si svůj balíček pro svatbu tvých snů. Se všemi balíčky se dá ještě pracovat, to znamená upravovat je tak, abys našla variantu, při které zaplesá tvé srdce i váš svatební rozpočet. 


Oddej se hledání a nezapomínej: na svatbě je nejdůležitější to, koho si bereš. 

Napiš si o 20 minutovou konzultaci zdarma- musíme přeci zjistit, jestli si budeme vonět. :-) 

Královská růže
Pivoňka
Karafiát
Kopretina

Balíček Královská růže

Náš nejluxusnější svatební balíček. Jestli se toužíš ve svůj svatební den cítit jako královna, nic dalšího už nehledej. Nebudeš muset hnout ani prstíčkem (pokud nebudeš chtít) a vše bude prostě dokonalé. Zařídíme a ohlídáme všechno od A až po Z. Tvým jediným úkolem bude zhluboka dýchat, nasávat atmosféru nejkrásnějšího dne tvého života a plynout. 

Na co se můžeš těšit: 60 minutová konzultace, konzultace na místě, předsvatební rituál, kompletní výzdoba, harmonogram svatebního dne, organizace svatebního dne, moderování svatebního dne, podpora na telefonu 24 hodin denně týden před svatbou, motivační sms, hýčkání nevěsty, překvapení pro novomanžele

Cena: 30 tisíc korun českých + cestovné


Balíček pivoňka

Ve svůj svatební den už nechceš nic řešit, toužíš se cítit jako princezna a jen plout na obláčku lásky. Přesto potřebuješ, aby vše běželo jako na drátkách. Svatební přípravy tě baví, nemáš problém se do nich před svatbou zapojit. Spoustu věcí zvládneš sama. Pivoňka je pro tebe to pravé - kompromis mezi nicneděláním a využitím vlastní tvořivosti. 

Tvá svatba je obraz tebe a tvého muže. 

Na co se můžeš těšit: 60 minutová konzultace, svatební harmonogram, organizace svatebního dne, moderování svatebního dne, hýčkání nevěsty, dárek pro novomanžele. 

Cena: 15 tisíc korun českých + cestovné

© 2020 Láskovize, Vendula Doležalová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky